Zespół Szkół w Świerczynie - Gmina Osieczna - Powiat leszczyński
Start Aktualności
Obchody Święta Niepodległości

Radość świętowania 100-lecia odzyskania niepodległości skumulowała się w naszej szkole w miniony piątek. Na uroczyste Urodziny Niepodległej przybyło wielu gości, którzy mogli zobaczyć - przygotowany przez naszych uczniów - występ artystyczny. Natomiast Rada Rodziców zaprosiła do kawiarenki na pyszne ciasto i kawę. Wydarzeniem poprzedzającym świętowanie obchodów narodowego święta w naszej szkole było wypuszczenie pozdrowień, przywiązanych do białych i czerwonych balonów. Oczekujemy informacji zwrotnej, w jakie rejony Polski dotarły życzenia ze Świerczyny. Dziękujemy przybyłym gościom za miłą atmosferę podczas wspólnego świętowania, a Radzie Rodziców za pomoc w organizacji piątkowej uroczystości.

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości