Zespół Szkół w Świerczynie - Gmina Osieczna - Powiat leszczyński
Start Archiwum artykułów XXVIII Cross Wagarowicza
XXVIII Cross Wagarowicza

Dnia 8 maja uczniowie szkoły w Świerczynie wzięli udział w XXVIII Crossie Wagarowicza. Naszą szkołę reprezentowało 17 uczniów w różnej kategorii wiekowej: Majka Stężycka, Maja Baer, Alicja Banasik, Mateusz Konieczny, Oliwier Rozwalka, Michał Kowalski, Maciej Kowalski, Jan Dutka, Bartosz Wudarczak, Wiktoria Konieczna, Michał Paszke, Patryk Konieczny, Paweł Kaźmierczak, Szymon Bartlewicz, Maja Strzelczyk, Angelika Stachowiak, Zuzanna Kolańczyk. Dystans, jaki uczniowie mieli do pokonania zaczynał się od 450 m dla rocznika 2008 i kończył na 900 m dla rocznika 2004. Najlepiej uplasowała się Maja Baer (2008) - V miejsce, Majka Stężycka (2008) - VII miejsce, Oliwier Rozwalka (2008) - IX miejsce, Maciej Kowalski (2007) - V miejsce, Szymon Bartlewicz (2005) - VI miejsce, Angelika Stachowiak (2004) - VIII. Zwycięzcy I - III miejsce mieli możliwość otrzymania medalu natomiast do miejsca VI otrzymywali dyplom. Podczas biegu odbyło się także losowanie nagród i część z nich trafiło właśnie do uczniów naszej szkoły. Pomimo dużej rywalizacji uczniowie walczyli do ostatnich metrów i z uśmiechem na twarzy zakończyli bieg. Zobacz zdjęcia.

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości