Zespół Szkół w Świerczynie - Gmina Osieczna - Powiat leszczyński
Start Archiwum artykułów Sportowe, muzyczne sukcesy siódmoklasistów
Sportowe, muzyczne sukcesy siódmoklasistów

Początek marca przyniósł ogromne sukcesy uczniom naszej szkoły - Nikodemowi Baerowi oraz Szymonowi Bartlewiczowi. Chłopcy ci zaprezentowali swoje niezwykłe talenty muzyczne, sportowe i zajęli najwyższe lokaty, rywalizując ze swoimi rówieśnikami.

Nikodem Baer 3 marca 2018 r. wziął udział w XXXIV Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych imienia JANA SCHULZA.  Walcząc z wieloma zdolnymi muzykami w swojej grupie wiekowej, zdobył on wyróżnienie, grając na trąbce. Ponadto utalentowany uczeń Szkoły Podstawowej w Świerczynie otrzymał prestiżową Nagrodę specjalną Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna w wysokości 500zł dla najlepszego wykonawcy z Orkiestry Dętej OSP w Osiecznej.

Z kolei Szymon Bartlewicz 4 marca 2018 r. w Gostyniu kolejny raz pokazał swój kunszt piłkarski. Zdobył on bowiem tytuł Najlepszego Zawodnika podczas Halowych Mistrzostw OZPN Leszno w kategorii Młodzików. Nie był to pierwszy taki sukces ucznia naszej szkoły. Statuetkę Najlepszego Zawodnika zdobył on również podczas: Halowego Turnieju Mikołajkowego w Drobnienie, Halowego Turnieju Winter Cup 2017, Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Złotą Podkowę w Racocie, Halowy Turniej o Puchar LKS „Zjednoczeni” w Pudliszkach. Szymon Bartlewicz został również uhonorowany tytułem Króla Strzelców podczas: Halowego Turnieju Adwaniec Cup Pakosław, Halowego Turnieju Piłki Nożnej „Ferie z AS-em” w Czempiniu.

Jesteśmy bardzo dumni z sukcesów uczniów naszej szkoły. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych triumfów.

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości