Zespół Szkół w Świerczynie - Gmina Osieczna - Powiat leszczyński
Start
Wieści z przedszkola- LUTY 2018 r.

Balik karnawałowy

6 lutego każde dziecko przybyło do przedszkola w pięknym, kolorowym stroju karnawałowym. Po śniadaniu wszyscy udali się na "salę balową", gdzie bajkowe, taneczne korowody poruszały się w rytm wesołej muzyki pod czujnym okiem wodzirejów, w role których wcieliły się p. Bogusia, p. Paulina, i p. Dorota - mamy naszych przedszkolaków. Zabawy taneczne przeplatane były konkursami i zagadkami. Rodzice zadbali również o drobne upominki dla każdego uczestnika balu i  smaczny poczęstunek. Dziękujemy! Galeria zdjęć.

 

Bezpieczne ferie

9 lutego nasze przedszkole odwiedził dzielnicowy st. sierżant Damian Walenciak, który przeprowadził z dziećmi pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Głównym tematem spotkania były zabawy na śniegu i lodzie. Na zakończenie spotkania pan policjant życzył przedszkolakom miłego i bezpiecznego odpoczynku i dużo śniegu, na który wszystkie dzieci z utęsknieniem czekają.

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości