Zespół Szkół w Świerczynie - Gmina Osieczna - Powiat leszczyński
Start Aktualności
Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Dnia 26.10.2017 zostały rozegrane Mistrzostwa w piłce halowej (powiatu), w których wzięli udział uczniowie z naszej szkoły.  Do turnieju zgłosiło się 8 innych drużyn: Sp Pawłowice, Sp Dąbcze, Sp Nowy Belęcin, Sp Rydzyna, Sp Kąkolewo, Sp Święciechowa, Sp Osieczna oraz Sp Drobnin. Nasza drużyna będąc w Grupie B rozegrała 3 mecze. Pierwszy mecz z Pawłowicami zakończył się przegraną, mecz kolejny z Dąbczem zremisowaliśmy 3:3, natomiast trzeci mecz z z Osieczną zwyciężyliśmy 6:1 i znaleźliśmy się w półfinale, podobnie jak Drobnin, a z Grupy A drużyna z Pawłowic i Kąkolewa. Niestety w półfinale nie udało nam się pokonać drużyny z Pawłowic, co spowodowało, że zmierzyliśmy się z drużyną z Sp Kąkolewo o 3 miejsce. Mecz zakończyliśmy zwycięstwem, dzięki czemu uczniowie ze Świerczyny wrócili z brązowym medalem. Mistrzami okazała się drużyna z Pawłowic natomiast srebrny medal przypadł uczniom z Drobnina. Zobacz zdjęcia.

Skład drużyny:

Szymon Bartlewicz

Michał Paszke

Damian Michalak

Patryk Konieczny

Adam Gralak (bramkarz)

Paweł Kaźmierczak (bramkarz)

Mikołaj Kowalski

Maciej Kowalski

Oliwier Rozwalka

Antoni Sielatycki

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości