Zespół Szkół w Świerczynie - Gmina Osieczna - Powiat leszczyński
Start Uczniowie
Uczniowie

Klasa I

wychowawca: Daria Książek

  1. Bujak Oliwier Michał
  2. Gała Dagmara Maria
  3. Gano Jakub
  4. Jenczak Mateusz
  5. Łagoda Kamila
  6. Mazurek Antoni
  7. Olejniczak Patryk
  8. Skrzypczak Michalina
  9. Stróżyńska Ewa
  10. Tycner Amelia Hanna
  11. Wojciech Jadwiga

 

Klasa II

wychowawca: mgr Hanna Jakubowska

1. Banasik Joanna
2. Banasik Julia
3. Jurczyński Filip
4. Kasperska Zofia
5. Koźlik Oliwia
6. Krauze Bianka
7. Łagoda Jakub
8. Szeląg Bartosz
9. Wojciechowski Kamil

 

Klasa III

wychowawca: mgr Joanna Marszałek

1. Baer Maja
2. Dawid Julia Weronika
3. Dutka Marianna
4. Firlej Łukasz
5. Giera Jan
6. Kaźmierczak Ewa
7. Konieczny Mateusz
8. Koźlik Wiktor
9. Majchrzak Jakub Łukasz
10. Mazurek Oliwia
11. Miler Maksymilian
12. Łagoda Patryk
13. Paizert Artur
14. Skrzypek Julia
15. Stachowiak Zuzanna
16. Stężycka Majka
17. Stężycki Jakub
18. Sznabel Weronika


Klasa IV

wychowawca: mgr Anita Podrzycka

1. Andrzejewska Julia
2. Banasik Alicja
3. Bujak Natasza
4. Chmielowiec Emil
5. Klimkowska Weronika
6. Kmieć Łukasz
7. Kowalski Maciej
8. Kowalski Michał
9. Kurowska Oliwia
10. Niwczyk Wiktoria
11. Rozwalka Oliwier
12. Sielatycki Antoni
13. Szulc Filip
14. Wójta Igor

 

Klasa V

wychowawca: mgr Małgorzata Prymas

1. Dutka Jan
2. Gralak Adam
3. Jurczyńska Dominika
4. Kaźmierczak Paweł
5. Konieczna Wiktoria
6. Konieczny Patryk
7. Niwczyk Norbert Józef
8. Nowak Jessica
9. Piotrowki Maciej Marcin
10. Paszke Michał Andrzej
11. Sieracki Oskar
12. Stężycka Marcelina
13. Stróżyńska Wiktoria
14. Śliwakowski Piotr
15. Wudarczak Bartosz

 

Klasa VI

wychowawca: mgr Joanna Smolna- Matyja

1. Andrzejewski Maciej
2. Banasik Hanna
3. Homska Anna
4. Kowalski Mikołaj
5. Kozica Katarzyna
6. Matusz Maksymilian
7. Michalak Damian
8. Pawlicka Paulina
9. Rzepecka Zuzanna
10. Tadeusz Oliwia

 

Klasa VII

wychowawca: mgr Marlena Graf

1. Baer Nikodem
2. Bartlewicz Szymon
3. Biały Wojciech
4. Kmieć Mateusz
5. Kolańczyk Jakub
6. Kolańczyk Zuzanna
7. Maćkowiak Krystian
8. Maćkowiak Marcin
9. Sieracki Kacper
10. Stachowiak Angelika
11. Strzelczyk Maja
12. Strzelczyk Marcin
13. Szeląg Weronika
14. Szulc Roksana
15. Śląski Dominik
16. Wójta Oliwia

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości