Zespół Szkół w Świerczynie - Gmina Osieczna - Powiat leszczyński
Start Archiwum artykułów Turniej Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku

17 listopada 2016 r. w Rojęczynie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku. Grały drużyny ze szkół z Kaczkowa, Świerczyny, Pawłowic i  Żytowiecka. Pierwszy mecz nasi uczniowie zagrali z uczniami z Pawłowic, przegrywając niestety 3:0. W drugim jednak pojedynku ze szkołą z Kaczkowa wygraliśmy 3:1, zdobywając tym samym trzy punkty. W kolejnym meczu pokonaliśmy Żytowiecko 6:3, otrzymując dzięki temu kolejne trzy punkty. Pomimo zaciętej gry, nie udało się niestety awansować do dalszego etapu, niemniej jednak jesteśmy dumni z naszych zawodników, którzy reprezentowali naszą szkołę. Zobacz zdjęcia.

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości