Zespół Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Świerczynie - Gmina Osieczna - Powiat Leszno
Start Absolwenci
Absolwenci

Absolwenci w roku szkolnym 2015/2016

 wychowawca: mgr Hanna Jakubowska, mgr Aleksander Glumiński

1.    Apolinarska Daria

2.    Golak Kacper

3.    Homska Weronika

4.    Homski Jakub

5.    Kędziora Daniel

6.    Kmiecik Mateusz

7.    Lis Julia

8.    Lis Kamil

9.    Majchrzak Amadeusz

10.    Majchrzak Julia

11.    Michalski Eryk

12.    Paizert Wiktoria

13.    Prusińska Patrycja


Absolwenci w roku szkolnym 2014/2015

 

wychowawcy: mgr Joanna Marszałek, mgr Joanna Smolna- Matyja

1. Bartlewicz Tobiasz

2. Chuda Katarzyna

3. Gała Jowita

4. Gano Eryk

5. Golak Karolina

6. Gralak Agata

7. Homska Weronika

8. Kaczmarek Mikołaj

9. Kasińska Daria

10. Laskowska Anna

11. Maćkowiak Mateusz

12. Joanna Piotrowska

13. Prusiński Patryk

 

Absolwenci w roku szkolnym 2013/2014


wychowawcy: mgr Anna Kubańda, mgr Marlena Graf


1. Banasik Jakub

2. Bartkowiak Paulina

3. Biernacka Weronika

4. Gała Jakub

5. Homski Michał

6. Idkowiak Szymon

7. Klimkowska Patrycja

9. Kolańczyk Bartosz

10. Konieczny Michał

11. Kowalska Weronika

12. Pudliszewski Michał

13. Skowronek Jacek

14. Suder Krystian

15. Tadeusz Mikołaj

16. Wojciechowska Patrycja

 

Absolwenci w roku szkolnym 2012/ 2013

 

Wychowawcy: mgr Hanna Jakubowska, mgr Aleksander Glumiński

 

1.    Andrzejewska Justyna

2.    Apolinarski Michał

3.    Apolinarski Patryk

4.    Banasik Paweł

5.    Bartkowiak Martyna

6.    Chudziński Łukasz

7.    Kozica Mariusz

8. Maćkowiak Krzysztof

9.    Majchrzak Wioletta

10.    Mróz Kamil

11.    Pawel Wojciech

12.    Szulc Paweł

13.    Wawrzyniak Natalia


 

Absolwenci w roku szkolnym 2011/2012

Wychowawcy: mgr Wioletta Klak, mgr Joanna Smolna, mgr Anita Podrzycka

1.  Chudy Dominik
2.  Chudzińska Aleksandra
3.  Chudzińska Maria
4.  Gano Bartosz
5.  Gorzelańczyk Katarzyna
6.  Kasprzak Aleksandra
7.  Klimkowska Natalia
8.  Kmiecik Szymon
9.  Konieczna Weronika
10.  Majchrzak Natan
11.  Merta Mikołaj
12.  Otto Michał
13.  Rzepecki Szymon
14.  Wojciechowska Paula


 

Absolwenci w roku szkolnym 2010/ 2011
Wychowawcy: mgr Anna Kubańda, mgr Marlena Graf

1.    Bartkowiak Sebastian
2.    Biernacki Paweł
3.    Chmielowiec Aneta
4.    Chudziński Jakub
5.    Karolczak Patryk
6.    Krauze Mateusz
7.    Lorkiewicz Wiktoria
8.    Mróz Karol
9.    Skowronek Kamil
10.    Szymański Marek
11.    Wawrzyniak Kinga
12.    Wawrzyniak Krzysztof
13.    Wojciechowski Tobiasz


 

Absolwenci w roku szkolnym 2009/2010

Wychowawcy: mgr Hanna Jakubowska, mgr Aleksander Glumiński

 

1.    Gano Dominik

2.    Katarzyńska Sandra

3.    Klimkowski Arkadiusz

4.    Kmiecik Marta

5.    Kubacka Maria

6.    Łysiak Klaudia

7.    Merta Jakub

8.    Siemiączko Karolina

9.    Skrzypek Sandra

10.    Strzelczyk Joanna

11.    Smektała Daniel

12.    Śląski Tomasz

13. Wawrzyniak Agnieszka 

 
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości